Архітектурний маркетинг

АРХІТЕКТУРНИЙ МАРКЕТИНГ – це шлях до архітектурної трансформації вашого бізнесу.

Ми понад 20 років у архітектурному проектуванні, тому чітко розуміємо як форми, використання простору та закладені сенси впливають на розвиток бізнесу.

Ми розробили систему оптимізації бізнесу, пов’язаного із будівництвом (котеджні містечка), фабричним виготовленням житла (серійне виробництво модульних будинків), а також комерційною нерухомістю (готелі, ресторани, апарт-готелі, бізнес-центри, офісні приміщення) і назвали її #архітектурниймаркетинг.

В основі концепції глибокий аналіз місцевого та світового маркетів, пошук ще не існуючих рішень, а також сміливий і креативний підхід до створення нових архітектурних продуктів.

Продуктів, які точно змінять ваш бізнес!

Проект серійних модульних будинків TERA MONADA

У листопаді 2022 року ми почали роботу над створення нового продукту в рамках концепції #архітектурниймаркетинг для виробника серійних модульних будинків. Цей проект було заплановано для виходу компанії на міжнародний ринок.
Основна задача – впізнаваний архітектурний образ сучасного будинку, який зможе конкурувати на іноземному маркеті. При розробці потрібно було врахувати можливості та обмеження виробничої лінії, а також технологічні особливості виробництва, транспортування та монтажу.
У лютому 2023 були представлені наші концептуальні рішення, а влітку 2023 у передмісті Лондона встановлено перші будинки.
Загалом на попередніх презентаціях 3д візуалізацій потенційним інвесторам, наш клієнт отримав близько 4500 передзамовлень.

Вибудована довготривала стратегія – шлях до успіху і покращення бізнесу.

Ще у 2006 році наша компанія розробила проект масштабної реконструкції будівлі площею 15 000 м2 для головного логістичного центру компанії DHL в Україні.

БІЗНЕС ЦЕНТР CITY ZEN PARK

У 2015 році ми завершили роботу над проектом реконструкції будівлі для створення нового, сучасного бізнес центру CITY ZEN PARK.
Фасади бізнес центру мають яскравий та впізнаваний дизайн, і є одним з найбільших муралів в Україні.
Надзвичайно важлива перевага цього проекту – функціональна гнучкість простору та можливість швидкого перепланування. Завдяки цій концепції за дуже короткий термін можна повністю змінити конфігурацію простору: наприклад оупен спейс на 1000м2, 2 офіси по 500, 5 офісів по 200 або 50 офісів по 20м2. Будь яка конфігурація простору в залежності від потреб орендарів.

Апарт готелі

За останні 15 років ми розробили та реалізували понад 100 проектів апарт-готелів. Цей вид комерційної нерухомості має неабияку популярність.
Креативний підхід дозволяє нам кардинально змінити простір та планувальні рішення, щоб отримати максимально прибуткові юніти.
Яскравий та динамічний дизайн дозволяє вдало виділитися на фоні конкурентів.
За данними опитування власників, наші апарт-готелі мають прибутковість на 25-30 % вище ніж аналогічні.

Проект котеджного містечка у передмісті Києва

Працюючи над ідеєю котеджного містечка HUSHEN ми мали на меті вирішити одну з найбільших проблем сучасних котеджних містечок. Погіршення або відсутність продажів на 2,3,4 і тд чергах будівництва.

Провівши дослідження ринку, природнього оточення, інфраструктури, пропозиції та архітектурного дизайн коду конкурентів ми знайшли рішення.
Нестандартне і водночас раціональне. Максимально зберегти ліс та зменшити щільність забудови. Для цього ми створили унікальний генплан майбутнього містечка, який дозволив розкрити потенціал та повноцінність даної екосистеми.

Як це працює?

#Архітектурниймаркетинг це комбінація багаторічного досвіду та креативних ідей нашої команди. Аналізу продуктів, ринків та прогнозування їхнього розвитку. Це створення додаткових цінностей, які піднімуть ваш бізнес на новий рівень. Хочете дізнатися, як це працює?

Зв'яжіться з нами