ПОСЛУГИ ДЛЯ ПРИВАТНИХ КЛІЄНТІВ

НАШ ДОСВІД

Ми понад 20 років у сфері проектуванні. За цей час ми пройшли серйозний шлях становлення, набуття досвіду та визнання. Реалізували більше 300 проектів та отримали всеукраїнські премії та нагороди.

Працювали в якості проектної та будівельно-конструкторської організації, тому розуміємо кожен крок і кожне рішення на шляху реалізації вашого проекту.

Найголовніше – ми маємо досвід не тільки проектування приватних котеджів, але й досвід життя в них. Неможливо створити щось насправді зручне і комфортне, якщо ти цим не жив і не користувався.

АРХІТЕКТУРНЕ ПРОЕКТУВАННЯ

Тут мав би бути текст про комфортний комфорт, але ми поділимось цінним секретом. Майже завжди приватні будинки на вторинному ринку продаються дешевше, ніж було витрачено на їх будівництво. Така реальність.
Який будинок побудувати, щоб при потребі його можна було продати з прибутком у х3?
Можливо тільки нам й відома відповідь…

РЕКОНСТРУКЦІЯ БУДІВЕЛЬ

з 2006 року успішно відновлюємо безнадійні на перший погляд споруди.

За цей час реалізували реконструкцію будівлі для головного офісу DHL в Україні, 3 бізнес центри, понад 20 приватних будинків та декілька багатоповерхівок, що постраждали внаслідок російських прильотів.

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ

Інтер’єри, у яких хочеться розчинитись і насолоджуватись моментом складаються з безлічі неочевидних на перший погляд деталей. Бачити та відчувати ці деталі – наша повсякденна реальність і справжня пристрасть.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ПРОФЕСІЙНОГО АРХІТЕКТОРА

Надаємо експертні послуги з вибору ділянки, формування генплану і концепту вашого майбутнього будинку. Завдяки більш ніж 20 річному досвіду, ми можемо знайти неочевидні переваги та недоліки ділянки, які однозначно допоможуть вам у виборі.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?
Знайомимось, слухаємо, виїжджаємо на об’єкт, задаємо багато запитань, та знаходимо найкраще рішення з можливих! Для консультації, заповнюйте форму зворотнього зв’язку

    Зв'яжіться з нами