ПРО ЩО ОБОВ’ЯЗКОВО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПЕРЕД ПОЧАТКОМ БУДІВНИЦТВА БУДИНКУ?! 6 ПОРАД

ПРО ЩО ОБОВ’ЯЗКОВО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПЕРЕД ПОЧАТКОМ БУДІВНИЦТВА БУДИНКУ?! 6 ПОРАД

У цій статті ми торкнемося дуже важливої ​​теми — що потрібно знати до початку будівництва заміського будинку.

Порада №1 — Вибір архітектора з вашого міста. У разі роботи з архітектором на аутсорсингу, у нього обов’язково має бути можливість відвідувати вашу ділянку.
Ми іноді зтикаємось із проектами, які були реалізовані архітектором без жодного виїзду на ділянку. Це можна назвати одним словом — ЖАХ!
Не побувавши на ділянці в різний час доби, за різного освітлення та погодних умов просто неможливо зрозуміти та відчути, як тут житиме майбутній власник.
Необхідно врахувати всі аспекти рельєфу та видові точки, інакше це «паперова архітектура» і нічого спільного з комфортним будинком вона не має.

Порада №2 — Вибір архітектора, який має досвід не лише проектування, а й життя у приватному будинку.
Ця порада, одна із застав успіху всього вашого заходу! Головне, що вам необхідно усвідомити – людина, яка живе в квартирі і не має досвіду життя в приватному будинку, ніколи не зможе його спроектувати. Він просто не знає, як саме має функціонувати простір. Адже будинок, це не квартира, як би банально це не звучало.

Порада №3 — Під час проектування обов’язково потрібно враховувати сторони світу. Це одне із ключових правил.
Для правильного розміщення будинку на ділянці у наших кліматичних умовах обов’язково потрібно враховувати сторони світу. Ми неодноразово спостерігали ситуації, коли будинки садять на ділянку, керуючись якимись випадковими думками, і в результаті отримують спальні, які орієнтовані на північ, а санвузли на південь. Наш клімат зобов’язує нас розташовувати будинок і відповідно передбачати планування таким чином, щоб вітальні/тераси та спальні мали вікна на південь, інакше вони будуть просто не затишними та холодними.

Порада №4 — В’їзд на ділянку
Ідеальний варіант в’їзду на ділянку із півночі, а розвиток ділянки на південь. Також одним із найзручніших варіантів, буде той, при якому гараж/парковка знаходиться якомога ближче до будинку. Просто уявіть собі у всіх фарбах, як ви йдете з пакетами продуктів під снігом чи дощем через усю ділянку до будинку. Відмінним варіантом буде зведення навісу між місцем для парковки та входом до будинку.

Порада №5 — Враховуйте існуючі сусідні будинки
Обов’язково потрібно враховувати вже існуючі сусідні будови, а також обговорювати будівництво з сусідами. Враховувати всі пожежні та технологічні розриви та норми. У цьому випадку ми рекомендуємо користуватися правилом сервітуту – при якому ви з сусідами відступаєте порівну від межі ділянки, щоб дотримуватися всіх необхідних норм.

Порада №6 — Обов’язково використовуйте варіантне проектування.
Як можна побудувати справді класний та комфортний будинок? Необхідно врахувати безліч факторів, розробити та проаналізувати кілька різних варіантів розташування та планувань, і після цього вибрати найкращий з варіантів, не забуваючи про те, що його теж можна покращити. Розробляючи кожен проект будинку, всередині компанії ми розглядаємо 2-3-5, а іноді й більше різних варіантів, враховуючи сторони світу, рельєф, видові точки, можливі варіанти в’їзду на територію та багато іншого.
Детальніше цю тему ми розглянули у нашому відео! Дивіться, залишайте коментарі та обов’язково підписуйтесь на канал!

 

Зв'яжіться з нами