Французька ніжність

ФРАНЦУЗЬКА НІЖНІСТЬ

Дата                             2016
Розташування             м. Київ
Категорія                      Житловий інтер’єр
Стадія                          Реалізований проект
Опис:

Молода родина з 4 доньками мріяли про невеликий будинок у французькому стилі з окремими кімнатами для кожної з дівчаток, а також великою вітальнею на першому поверсі з виходом на терасу.  За вимогами замовників будинок мав бути компактним, не більше 120 м2 на поверх. Кожна дитяча кімната повинна була відповідати особистості дівчинки і загальній стилістиці будинку.

 

Перший поверх будинку було запропоновано зробити у двох рівнях: вхідна частина і гостьові кімнати – однієї висоти, а велике спільне приміщення кухні-столової-камінної-вітальні – більшої за рахунок пониження підлоги на три сходинки.  Сходи переносять у м’яку атмосферу, створену поєднанням класичного французького кольору стін Apple Green та сучасних кольорів тканин дивану. Кахельний камін, розписаний вручну, підкреслює м’якість інтер’єру. Над зоною кухні для гри об’ємів і більшої приватності балки стелі трохи спущені, але приміщення все одно залишається насиченим світлом завдяки великим вікнам майже до підлоги.

 

З міркувань безпеки дітей, а також практичності у догляді, хол першого поверху, сходи, хол другого поверху і весь мансардний поверх, де розташувано ігрову  кімнату, було вирішено оздобити дерев’яними стіновими панелями з ефектом старіння і брашировання. Кімнати доньок, хоча й усі різні, відображають втілення ангельської ніжності. Невеликі, але світлі, по-ляльковому насичено декоровані, вони стали місцем, де хочеться бути дитиною не тільки дітям. Мансарда стала справжнім королівством малечі: є де погратися на підлозі, помалювати та помріяти, сидячи за столом біля вікон, і разом побавитися на великому дивані. Місця для іграшок достатньо: по периметру всього поверху передбачено численні шафи та шухлядки.  Все витримано у кольорах провансу, все виглядає зістареним.

Share: