Політика коригування Творчої Майстерні KOLEROVIY

  • Home
  • /
  • Політика коригування Творчої Майстерні KOLEROVIY

Політика щодо дизайн-проекту

У випадку, якщо зміну до проекту можна віднести до наступних категорій: зміна кольору, оздоблювальних матеріалів, одноразова заміна одного з предметів інтер'єру (максимум 3 коригування по меблям), заміна освітлювальних приладів (але не системи освітлення в цілому) - безкоштовно.

Все інше виходить із ціни 10% за кожен м2 зміни. Тобто, якщо йде зміна планування, це впливає на інші елементи дизайн-проекту. Наприклад, якщо переноситься стіна, це несе за собою зміну усіх прилеглих до неї приміщень та предметів інтер'єру.

Отже, всі зміни, окрім зазначених безкоштовних, оплачуються по формулі 10% за м2.

 

Політика щодо ескізного проекту

З самого початку у нас погоджена кількість варіантів. Після обговорення з клієнтом, обирається або об'єднуються в один і продовжується робота з ним. У випадку якщо клієнт хоче щось змінити - всі наступні планувальні рішення та зміни в них будуть коштувати 10% від ціни ескізного проекту.

 

Політика щодо робочого проекту

У випадку якщо клієнт хоче внести більше, ніж 5 несуттєвих або 1 суттєве коригування на приміщення - безкоштовно. Всі наступні зміни будуть коштувати 10% від ціни робочого проекту. Де несуттєві зміни це: переміщення меблів, додавання перегородки, пересунення/додавання дверей, якщо це не впливає на розміщення інших меблів/конструкцій/декору.

Все інше відноситься до суттєвих змін.