Ті, хто зможе втілити Ваші мрії!

  • Home
  • /
  • Ті, хто зможе втілити Ваші мрії!
Партнери

Олексій Колеровий

Олексій Колеровий – це сертифікований архітектор, винахідник біопозитивного напряму та викладач Європейської Школи Дизайну.

Досвід

Ось уже 21 рік Олексій створює дизайнерські та архітектурні проекти. Його студія існує понад 16 років і за цей час було реалізовано сотні авторських замислів. А також архітектор має досвід побудови власного заміського будинку, тому як ніхто інший розуміє своїх клієнтів.

Інноваційність та прагнення бути на крок по переду

У 2003 році Колеровий вперше на території України реалізував проект сучасного фахверкового будинку. А вже у 2011 році Олексій пройшов стажування у США за програмою «Енергоефективність у будівництві». Це стимулювало архітектора стати першим в Україні, хто встановив в офісі тепловий насос та сонячні колектори. Пізніше Олексій навіть вигадав новий інноваційний дизайнерський стиль.

Унікальність

Ексклюзивною розробкою Олексія Колерового став біопозитивний дизайн. Унікальність біопозитивного дизайну зумовлена побудовою позитивного простору для життя (energy friendly), використанням гармонійних, плавних ліній, відмовою від гострих кутів, застосуванням eco-friendly матеріалів та зручністю. І найголовніше, розташуванням більшої кількості меблів на меншій території.

Підхід до реалізації

Унікальним є й підхід Олексія Колерового до втілення дизайнерських проектів в життя. Закінчивши та затвердивши дизайн об’єкту архітектор не завершує свою роботу, а може вносити зміни та корегувати сам проект. Адже лише в процесі реалізації видно, що можна виправити, щоб стало ще краще.

Викладацька практика

За 21 рік досвіду в Олексія накопилося багато знань у галузі дизайну. Цими знаннями він залюбки ділиться зі студентами Європейської Школи Дизайну. Там Олексій викладає не лише курс дизайну інтер’єру, але й розповідає про свою розробку, біопозитивний напрям.

Визнання

Олексій постійно бере участь у різних конференціях, міжнародних виставках та конкурсах. Наприклад, у 2018 році проект Міні Арт-готель «NUDE MIRRORS» зайняв 3 місце у X Всеукраїнському щорічному архітектурному конкурсі «Інтер’єр року 2018». А вже у 2019 році на міжнародному форумі «Kiff 2019» успішно пройшов майстер-клас Олексія на тему: «Біопозитивний дизайн, живі поля архітектури».

ОЛЬГА ВЕЛИЧКО

Архітектор

АНАСТАСІЯ КУПРІЄНКО

Архітектор

Ігор Халус

Конструктор

Марія Горячева

Архітектор

Клієнти розповідають