Ті, хто зможе втілити Ваші мрії!

Ті, хто зможе втілити Ваші мрії!

Олексій Колеровий

Сертифікований архітектор, 20 років професійної творчості, 16 з яких у своїй власній майстерні, викладач у Европейская Школа Дизайна. Творець нового напрямку – біопозитивна архітектура/дизайн.

Інновації, прагнення бути на крок попереду — девіз Олексія. Пройшов стажування у США за програмою «Енергоефективність у будівництві»(2011), вже наступного року розпочав перші дослідження геопатогенних зон, форми будинків, створив поняття «біопозитивний дизайн». У 2015 році відбувся перший виступ з лекцією «Біопозитивний дизайн», де були відзначені переваги та неповторність такого дизайну. Викладає програми з дизайну інтер’єру в Європейській школі дизайну( з 2017 року).

Унікальною розробкою Олексія Колерового є створення біопозитивної архітектури/дизайну — гармонії плавних, динамічних ліній, eco-friendly матеріалів та зручності. Створення позитивного простору для життя(energy friendly), інновації та комфорт — ось ключові поняття, що відображають суть біодизайну.

Вагомими перевагами біопозитивного дизайну є:

  • Лаконічність та динамічність: плавні, граційні лінії, простір та чистота форм.
  • Затишний і гармонійний дизайн, сучасність та комфорт.
  • Врахування геопатогенних зон при проектуванні будівлі: дослідження ділянки для виявлення нейтральних та несприятливих зон. Геобіологічна мережа береться до уваги при проектуванні будинку, кімнат та розташуванні меблів. Мета – збереження здоров’я та самопочуття людей, забезпечення не тільки фізичного, але і психологічного комфорту.
  • Використання біопозитивних(eco-friendly) матеріалів: будівельних матеріалів із відновлювальних природних ресурсів, які безпечні для здоров’я людини.

ОЛЬГА ВЕЛИЧКО

Архітектор

АНАСТАСІЯ КУПРІЄНКО

Архітектор

Ігор Халус

Конструктор

Клієнти розповідають